Beíratás

2012.02.07

TISZTELT SZÜLŐK!
Ezúton szeretnénk értesíteni Önöket, hogy a bagodi
Fekete István Általános Iskola és Óvoda
Minden 6 – 13 éves gyermek számára
Beíratást tart
 2012.március 5-én 700-1200 óráig
2012. március 6-án 1200-1900 óráig

NÉHÁNY INFORMÁCIÓ ISKOLÁNKRÓL:

A mai zaklatott világban egyre fontosabbá vált, hogy gyermekeink nyugodt micro-környezetbe kerüljenek. Mind több szülő fedezi fel a városkörnyéki kis iskolákat, ahol a 6-7 éves gyerek nem egy 28-32-es osztályba és összevont mamut-intézménybe kerül, hanem, emberléptékű osztályközösségben, zöldövezeti környezetben kezdheti iskolás éveit.
A következőkben a 2011- 2012-es tanév képzési formáira, lehetőségeire, specialitásaira szeretném felhívni figyelmüket.
Iskolánkban minden tanterem Internet hozzáféréssel rendelkezik. INTERAKTÍV TÁBLÁINK segítségével a tanórák szerves részévé vált a dokumentumok, oktató filmek, digitális tananyagok egész sora.

LOVAGLÁS: Tanulóink a heti testnevelés óráik egy részében választhatják a lovaglást, mint testmozgást. A szomszédos lovardában szakemberek vezetésével rendszeres lovas-oktatásban részesülnek részleges költségvállalás mellett.
TOVÁBBI SPORTTEVÉKENYSÉGEINK:
*               tollaslabda                              lovaglás
*               asztalitenisz                            kézilabda
*               méta                                       kosárlabda
*               labdarúgás                              atlétika
*               ping-pong                               sudoku, sakk
*               bringa-klub                             karate
*               néptánc                                  aerobic
NYELVTANULÁS:
*         1. osztályban játékos nyelvi tanórákat tartunk.
*         2. osztályban nyelvi tanórákat tartunk.
*         3. osztályban heti 2 órarendi nyelvóra
*         4-6. osztályban heti 3 órarendi nyelvóra
*         7-8. osztálybanemelt óraszámú német ill. angol nyelvi oktatás folyik heti 3+2 órában
MATEMATIKA
Nívó és normál csoportban szerveztük meg, hogy a tehetséges és a felzárkóztatásra szoruló tanulóink is testre szabottan kaphassák a matematika tananyagot.
KÜLFÖLDITANULMÁNYÚT:
Minden évben –önkormányzati támogatással - egy hét német és angol nyelvgyakorlatra utazhatnak tanulóink a németországi Heilbad-Heiligenstadtba.
TÁBORAINK
*               LOVAS TÁBOR                   SÍ TÁBOR
*               ANGOL NYELVI és KÉZILABDA TÁBOR
*               HITTAN TÁBOR
*               KÉZMŰVES TÁBOR

KLUBNAPKÖZIS-rendszer - a szülők és gyerekek igényei szerint. Ezáltal a mai kor elvárásaihoz alkalmazkodva, a másnapi tanórákra való osztálykeretben zajló felkészítéssel szerves egységbe fogva, értelmes szabadidős elfoglaltságot tudunk biztosítani tanulóinknak.
Remélem, ajánlatunkkal elnyerjük az Ön tetszését és bizalmát. Szeretném, ha megtisztelne bennünket azzal, hogy gyermekét Önökkel együtt mi vezethessük be az iskola és a tanulás csodákkal teli világába.

Jövőbeni együttműködésünkben bízva:

Üdvözlettel: Péterné Fatér Edit